NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

 

Sú nálepky bez podkladu?

Jednofarebné nalepky vyrábame vyrezávaním z fólie, čiže nalepky nemajú podklad, (podklad bude Vaše auto) nalepíte ich pomocou prenosovej fólie.

Plnofarebné nálepky vyrábame natlačením na bielu fóliu exteriérovými farbami.  Sivá linka okolo obrázka naznačuje orez nálepky.

Po správnom nalepení sú nálepky odolné voči vode a slnku.


Aký majú skutočný rozmer autosamolepky?

Autosamolepky sú rôznych tvarov a veľkostí. Ak si zvolíte veľkosť nálepky napr. 10cm - dlhšia strana, to znamená že najdlhšia strana nálepky bude 10cm a kratšia strana sa proporcionálne prispôsobí, kvôli zachovaniu tvaru nálepky. Ak by ste chceli vedieť presne rozmery autonálepky stačí nám zaslať e-mail (info@auto-samolepky.sk) s názvom a veľkosťou produktu.


Ako si vyberiem orientáciu samolepky?

Ak si chcete nálepku nalepiť z vnútra auta je potrebné si samolepku objednať zrkadlovo. Ak ju chcete mať tak ako je na obrázku objednajte si ju Tak ako je. V prípade ze si samolepku chcete nalepiť na dvere auta z kazdej strany, objednajte si autosamolepku 1x tak ako je a 1x zrkadlovo. (neplatí to pri nálepkach obsahujúce text) Prikladáme aj náčrt pre lepšiu predstavu.

Náčrt:


Z akého matériálu vyrábate autosamolepky?

Samolepky vyrábame z lesklej prvotriednej valcovanej polymerickej PVC fólie, obsahujúcej UV stabilizátory a zmäkčovacie zložky vysokého stupňa.  Vhodné do interiéru a exteriéru.
Hrúbka (bez papiera a lepidla) 0,070 mm.
Lepidlo je permanentné solventné.
Podkladový papier je silikónový potiahnutý PE 140 g/m2.
Tepelná odolnosť od -30°C do +90 °C.
Minimálna aplikačná teplota +10°C